Hizmetlerim

Hizmetlerim

DOĞUM ÖNCESİ EMZİRME EĞİTİMİ

En rahat hangi pozisyonda emzirebilirsiniz, bebeğinizin yeterli süt alıp almadığını nasıl anlarsınız, sezaryen olmak geç emzirmek demek midir, çişli ve kakalı bezlerdeki ipuçları neler, sarılık olursa ne yapmalısınız, meme ucu sorunları yaşarsanız nasıl emzirirsiniz, işe dönerken ne yapacaksınız gibi birçok sorunun cevabı bu eğitimde, hem de evinizin rahatlığında. Doğumdan hemen sonra başlayan emzirme sürecinde rahat etmek için lütfen mail atın ya da iletişim formunu doldurun.

BEBEKLİ HAYATA HAZIRLIK EĞİTİMİ

Eşlere birlikte verdiğim bu eğitimde, bebek bakımının ve emzirmenin yanı sıra lohusalıkta annenin ihtiyaçlarını ve annelerin artık "baba" olmuş eşlerinden beklentilerini de konuşuyoruz. Erkeklerin, eşlerine nasıl yardım edebilecekleri, ziyaretçiler ve aile üyeleriyle iletişim önemli başlıklarımızdan. Detaylı bilgi almak için lütfen mail atın ya da iletişim formunu doldurun.

DOĞUMDAN SONRA EV ZİYARETLERİ

Hastanede her şey yolunda gibi görünüyordu ama eve geldiğinizden beri bir şeyler ters gidiyor sanki... Belki bebek emmek istemiyor, belki memeler acıyor, belki sütünüz yetersiz gibi hissediyorsunuz, mama ve biberondan kurtulmak istiyorsunuz, belki de kullandığınız silikon ucu bırakmaya çalışıyorsunuz. Evinize geliyorum ve sorun neyse en kısa zamanda çözmek için birlikte çalışmaya başlıyoruz. Sonrasında bana whatsapp üzerinden ya da acil durumlarda telefonla ulaşabiliyorsunuz ve  size destek olmayı sürdürüyorum. Detaylı bilgi almak için lütfen mail atın ya da iletişim formunu doldurun.

TELEFONLA DANIŞMANLIK

Sorunu doğru değerlendirip, sorularınıza etkili çözümler önerebilmek için, öncelikle sizinle ve bebeğinizle ilgili bazı bilgileri alıp değerlendiriyorum. Daha sonra sizi arıyorum ve ortalama bir saatlik bir telefon konuşması gerçekleştiriyoruz. Sorunuzla ilgili önerilerimi iletiyorum. Bu görüşme sonrasında da whatsapp üzerinden ya da acil durumlarda telefonla bana ulaşabiliyorsunuz ve size destek olmayı sürdürüyorum. Detaylı bilgi almak için lütfen mail atın ya da iletişim formunu doldurun.

ONLINE DANIŞMANLIK

Yurt dışında olmanız ya da işe başlamış olmanız emzirmenize ve bilgi almanıza engel değil. Talebiniz doğrultusunda 7/24 emzirme danışmanlığı verebiliyorum. Detaylı bilgi almak için lütfen mail atın ya da iletişim formunu doldurun.

HEDİYE EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

Bir yakınınız doğum yapacak ve ona emzirme desteği hediye etmek istiyorsunuz. Yukarıdaki eğitim ve danışmanlık seçeneklerinden hangisini ya da hangilerini hediye etmek istediğinizi belirttiğiniz bir e-posta atarsanız, sizinle en kısa zamanda iletişime geçiyorum.